Nábor nových členů

Nábor nových členů Plaveckého oddílu bude zahájen v pondělí 20.3.2023

Plavecký oddíl přijímá přihlášky do následujících plaveckých drah:

Plavání dětí 9 – 12 let (cena 2500,- Kč do června 2023)

Tréninky probíhají 2x týdně v pondělí a ve středu 17 – 18 hodin. Vede je kvalifikovaný trenér závodního plavání. Účelem je zdokonalení plavecké techniky dětí a další rozvoj plaveckých dovedností. Nutností pro přijetí je zvládnutí alespoň jednoho plaveckého způsobu.

Přípravka – malé děti (cena 2.500,- Kč do června 2023)

Tréninky probíhají 2x týdně v pondělí a ve středu 17 – 18 hodin. Do přípravky přijímáme děti, které umí splývat, kopat kraulové nohy, dýchat do vody. Není možné přijmout úplné začátečníky. Děti budou rozděleny do dvou skupin (přípravka – pokročilí, přípravka – začátečníci). Kurz vede kvalifikovaná cvičitelka plavání, které děti připraví pro další rozvoj plaveckých dovedností v našem oddíle.

Zdokonalovací plavání I. (cena 2.000,- Kč do června 2023)

Trénink probíhá 1x týdně v pondělí od 17 do 18 hodin. Děti rozvíjí již získané plavecké dovednosti. V případě dobrých výkonů jim bude nabídnuta možnost tréninku v tréninkových skupinách plaveckého oddílu.

Zdokonalovací plavání II. (cena 2.000,- Kč do června 2023)

Trénink probíhá 1x týdně ve středu od 17 do 18 hodin. Děti rozvíjí již získané plavecké dovednosti. V případě dobrých výkonů jim bude nabídnuta možnost tréninku v tréninkových skupinách plaveckého oddílu.

Postup přihlášení:

Od 20.3.2023 každé pondělí a středu v 17:00 se dostavte na plavecký bazén v Kralupech nad Vltavou

  1. Vyberte si z nabídky plaveckých drah. Přečtěte si pečlivě charakteristiku jednotlivých tréninkových skupin a prosím o vyplnění níže uvedených formulářů. Tyto tištěné podobě přineste na nábor.

Přihláška

GDPR

  1. Nábor bude ukončen po naplnění tréninkových drah. Nové členy budeme přijímat podle pořadí přihlášek.

Děkujeme a těšíme se na Vás