Kralupský kilometr 2014

V sobotu 30. srpna proběhl v loděnici Kotva již druhý ročník obnovené tradice v plavání v řece Vltavě. Teplota vzduchu ukazovala pouhých 14 stupňů Celsia a účastníky čekala trasa dlouhá 1000 m v sedmnáctistupňové řece. Pro mnohé nepředstavitelné, přesto účast byla více jak dvousetprocentní oproti loňskému prvnímu ročníku.

6 zlatých medailí z mistrovství republiky

Největší úspěch kralupského plavaní v historii, 6 zlatých medailí z mistrovství republiky pro Kralupy
Šest zlatých medailí přivezli kralupští plavci z letošního mistrovství republiky a Kralupy se zařadili mezi nejúspěšnější plavecké oddíly v ČR.

KZ - Úspěšní mladí

Nejlepší plavkyně kralupského plaveckého oddílu POKr Michaela Svobodová zvítězila v anketě o nejlepšího kralupského sportovce v kategorii do 15 let. Přinášíme krátký rozhovor, který bude zajímavý jak pro sportovce, tak pro ty, kteří třeba po přečtení sportovat začnou.

Skvělý rok 2013 kralupských plavců

Plavecký oddíl má již téměř 150 členů

Dva roky po skončení rekonstrukce bazénu se Plavecký Oddíl Kralupy (POKr) vrátil počtem členů k dřívějším číslům. S takřka 150 členy opět patříme k největším sportovním oddílům v Kralupech. Co potěší nejvíce, jsou pak velké počty těch úplně nejmenších, v plavecké přípravce máme letos přes 60 dětí z první až třetí třídy. Oddíl zároveň spolupracuje s plaveckou školou odkud se rekrutují další děti.

Poděkování Plaveckého oddílu Kralupy

Od ukončení rekonstrukce kralupského bazénu se počet členů Plaveckého oddílu Kralupy (PoKr) vice než ztrojnásobil a kralupští plavci patří nyní mezi největší sportovní oddíly ve městě. Ti všichni pak s napětím očekávali, zda se i po změně ve vedení a správě bazénu podaří pro děti zachovat stávající rozsah tréninků. Že vše dopadlo dobře patří dík panu Vladimíru Lánskému z Kralupské sportovní i vedení města. Kralupští plavci se tak už nyní těší na první krajské závody a pilně trénují.

   

Město Kralupy