Letní soustředění - ročníky 2005 a starší

Tradiční letní soustředění bude letos v České Lípě, termín 20.8. - 27.8.2016. Více informací dále v tomto článku, který je pro ročníky 2005 a starší. Pro ročníky 2006 - 2007 jsou informace o soustředění v tomto článku, jehož součástí je i přihláška, kterou naleznete na konci tohoto článku.

Termín: 20. 8. – 27. 8. 2016 (so cca 7,00 – so cca 18,00h)

Místo: Česká Lípa
Ubytování: Domov mládeže, Havlíčkova 443/9, 470 01 Česká Lípa

Odjezd: v sobotu 20. 8. 2016 v 7.00 od plaveckého bazénu
Sraz: v 6.30

Příjezd: v sobotu 27. 8. 2016 v pozdních odpoledních hodinách – bude upřesněno

Trenéři: Jana Motyčková, Tomáš Brtník, Martin Kořínek

Doprava: společně autobusem
Doprava kol: kola budou dopravována dodávkami
Odevzdání kol: v den odjezdu od 6,30 budou kola kontrolována a rovnou nakládána do dodávek – z tohoto důvodu bude velmi malá šance na opravu nebo nápravu špatného stavu kola před naložením, proto prohlídce stavu kola věnujte pozornost dříve!! - s KAŽDÝM kolem bude předána stará deka (nebo podobně) na proložení mezi kola!!!

Jídlo: plná penze, stravování začíná v sobotu večeří, všichni budou mít s sebou jídlo na první den do večeře a končí odpolední svačinou v sobotu 27. 8. 2016

Vezmi s sebou:

  • vybavení pro cvičení a běh v přírodě (2x botasky, 2x tepláky, šusťáky, tílka, teplé ponožky kulich)
  • potřeby pro plavecký trénink (plavky – raději více, 2 ručníky, plav. brýle – nejlépe dvoje, plavecké pomůcky, boty na bazén, tréninkový deník)
  • věci na cyklistiku (vhodné oblečení, boty, helmu, láhev na kolo, nářadí, náhradní duši, lepení, zámek atd.)
  • vybavení pro turistiku (malý batoh na obě ramena, boty do deště, pláštěnku, pokrývku hlavy proti slunci)
  • věci osobní potřeby (poznámkový blok, psací potřeby, hrneček nebo láhev na pití, kartáček a pastu na zuby, ručníky, mýdlo, šampon, hřeben, opalovací krém, toaletní papír, baterku, náčiní pro kolektivní hry na volné chvíle, knížku atd.)
  • svůj talisman, spacák – není nutné, malý polštářek pod hlavu
  • přiměřenou částku peněz pro drobné nákupy v místě a na výletě
  • PRŮKAZKU POJIŠŤOVNY - kopii
  • hygienické potřeby, kartáček + pastu na zuby, sprchový šampon, toal. papír atd.
  • spodní prádlo a další obvyklé oblečení

Vedení oddílu nedoporučuje dávat dětem počítače, tablety a další možnou elektroniku. Mobilní telefony nejsou překážkou. Týden bez elektroniky děti zcela jistě vydrží!

Všichni účastníci budou mít s sebou jízdní kolo, které slouží pro přepravu na bazén a na výlety po okolí. Součástí vybavení je i HELMA, tak aby se každý mohl účastnit běžného silničního provozu. Kola budou ve velmi dobrém technickém stavu, neboť případnou opravu si každý hradí sám. Upozorněte Vaše dítě, že musí být maximálně ukázněné při jízdě na kole a poslouchat vedoucí.

Každý účastník musí být na tábor dobře fyzicky připraven. Případné další připojištění pro tento tábor si každý účastník vybaví sám před odjezdem.

Upozornění: Před odjezdem odevzdají děti rodiči potvrzený list účastníka a plnou moc pro zdravotníka, příp. souhlas o údajích! Za složitost prohlášení a plné moci se omlouváme, ale nelze jinak. Děkujeme za pochopení.

Cena: Cena soustředění je 3.500,- Kč (záloha 1.500,-Kč, doplatek 2.000,-Kč). V ceně je zahrnuto ubytování, stravování - plná penze včetně svačin, pitný režim, doprava, nájem sportovišť atd.
Cena neobsahuje případné individuální náklady, které nemohl organizátor předpokládat (např. léky ....)

Přihláška: ke stažení ZDE

Veškeré organizační záležitosti, výběr přihlášek, kontrola plateb atd.: Jana Motyčková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 601 576 427), kancelář oddílu Út + Čt 18,00 – 18,45h.

   

Město Kralupy