Nábor - rozřazení do skupin

Po druhém náboru, který proběhl ve čtvrtek 25. září, přinášíme aktualizovanou tabulku s rozdělením do jednotlivých tréninkových skupin.
Tréninky začínají v týdnu od 29.9.2014.

Skupina příprava na závody
Trenér Eva
den Úterý, Čtvrtek 17 - 18 hod
Cena / 1. pololetí 2100,-
  Loudová Barbora, Grybauskas Adam, Váňová Alžběta, Doležálková Viktorie, Zdanovec Pavel, Kořínek Hubert, Pokorný Michal, Bergmannová Stela, Blažková Karolína, Malínská Anežka, Mareš Jakub, Dammers Emma, Havlák Vojtěch, Biskup Petr, Chlapcová Kateřina

   
Skupina velká přípravka
Trenér Petr
den Úterý, Čtvrtek 17 - 18 hod
Cena / 1. pololetí 2700,-
  Richtrmocová Ema, Kotoučová Adéla, Tutr Tomáš, Grybauskas Max, Čipera Vojtěch, Švec Martin, Doležálková Marjánka, Prošek Petr, Váňa Petr, Váňa Matouš, Koželková Natálie, Toms Adam, Drahorádová Karolína, Huml Jan, Řídká Tereza, Rychetská Sára, Milota Daniel, Nikolova Sofia, Opluštil Tomáš, Škrábalová Gabriela

   
Skupina malá přípravka
Trenér Zorka
den Úterý, Čtvrtek 17 - 18 hod
Cena / 1. pololetí 2700,-
  Raprichová Kristýna, Fálová Eliška, Drahorádová Kristina, Sakalová Magdaléna, Sakalová Markéta, Laurová Tereza, Čechová Evelyna, Kolář Vojtěch, Dífková Karolína, Loudová Kateřina, Jarošová Michala, Varga Matouš, Čech Jakub, Angelov Ivilin, Angelova Andrea, Vojtěch Petr, Potroková Karolína, Berková Daniela, Heimrath Filip, Michálek Daniel, Šebelová Markéta

   
Skupina malá přípravka
Trenér Eva, Linda, Irča
den Pondělí, Středa 16 - 17 hod
Cena / 1. pololetí 2600,-
  Kratina Michael, Krátká Adéla, Srbová Kristýna, Janda Filip, Jandová Ema, Říhová Veronika, Bílek Štěpán, Štrupl Filip, Bulíř Tadeáš, Rossa Mikuláš, Šaňková Eliška

   
Skupina vyrovnávací kurz 1
Trenér Linda
den Úterý, Čtvrtek 17 - 18 hod
Cena / 1. pololetí 2700,-
  Jarošová Aneta, Koš Daniel, Matějček Lukáš, Kaloč Kamil, Malíková Johana, Částková Kateřina, Votava Matěj

   
Skupina vyrovnávací kurz 2
Trenér Michal, Petr
den Úterý, Čtvrtek 18:30 - 19:15
Cena / 1. pololetí 2700,-
  Karásková Tereza, Štrupl Jakub, Janůrková Johana, Švábová Aneta, Kosinová Kateřina, Štětková Františka, Šlechtová Kateřina, Momutová Ester, Žambůrková Nela, Ďoubalová Darina, Procházková Markéta, Jiskrová Lenka, Strnad David, Tesař Hynek

   
Nepřijatí: Minh Duong Nhat (David)
   

V případě, že nejste spokojeni se zařazením svého dítěte do dané tréninkové skupiny, neprodleně nás, prosím, informujte na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a uveďte vaše telefonní číslo, abychom vás mohli kontaktovat.

Za chyby ve jménech dětí se předem omlouváme.

Děkujeme za pochopení  a za váš zájem.

 

   

Město Kralupy