Memoriál Slavoše Sobotky - seznam přijatých

První závod po letních prázdninách se koná v Berouně - Memoriál ing. Slavoše Sobotky - tuto sobotu 20. září. Rozplavání začíná v 8.00, závody pak od 9.00. Sraz na místě bude v 7.45V článku dále najdete seznam přijatých a mapu, kde v Berouně najdete aquapark.

Seznam přijatých

Disciplíny, které jsou označeny N znamenají, že je závodník přijat jako náhradník.

ADÁMEK Jan (2000) 22. 100P 1:46,00
BERKOVÁ Barbora (2004) 01. 50Z 0:43,80
  07. 50P 0:53,30
  N - 17. 50M 0:49,10
  23. 50VZ 0:38,30
BERNÁTHOVÁ Alžběta (2001) 05. 100VZ 1:11,10
  11. 100M 1:25,00
  N - 19. 200VZ 2:35,20
  27. 100PZ 1:27,90
BRTNÍK Tomáš (1989) 06. 100VZ 0:57,10
  24. 50VZ 0:25,70
ČIPEROVÁ Alžběta (2004) 01. 50Z 0:42,80
  07. 50P 0:46,70
  17. 50M 0:47,60
  23. 50VZ 0:36,70
DOLEŽALOVÁ Karolína (2004) 01. 50Z 0:44,90
  N - 07. 50P 0:57,80
  N - 17. 50M 0:56,80
  N - 23. 50VZ 0:46,00
HANTYCH Petr (2002) 04. 200P 3:25,00
  28. 100PZ 1:25,10
HLAVÁČEK Jan (2001) 04. 200P 3:23,40
  28. 100PZ 1:23,30
KOŘÍNEK Jakub (2002) 28. 100PZ 1:26,30
KOŘÍNEK Martin (1976) 02. 50Z 0:31,20
  24. 50VZ 0:27,60
  26. 100Z 1:10,50
KOŘÍNEK Vilém (2005) 02. 50Z 0:45,20
  N - 08. 50P 0:54,70
  N - 18. 50M 0:52,70
  24. 50VZ 0:37,70
LAUROVÁ Veronika (2004) 01. 50Z 0:41,20
  N - 07. 50P 0:54,40
  17. 50M 0:42,20
  23. 50VZ 0:37,40
MARTÍNKOVÁ Marie (2000) 05. 100VZ 1:08,00
  11. 100M 1:19,40
  19. 200VZ 2:32,60
  27. 100PZ 1:19,50
MOSTKOVÁ Viktorie (2004) 01. 50Z 0:39,70
  07. 50P 0:48,60
  17. 50M 0:36,30
  23. 50VZ 0:32,90
NOVÁKOVÁ Kamila (2005) 01. 50Z 0:45,90
  N - 07. 50P 1:01,90
  17. 50M 0:47,00
  N - 23. 50VZ 0:43,40
SCHEJBAL Karel (2001) 04. 200P 3:07,20
  22. 100P 1:30,30
SVOBODOVÁ Michaela (2001) 05. 100VZ 1:05,10
  11. 100M 1:11,40
  19. 200VZ 2:21,00
  27. 100PZ 1:16,30
ŠTĚPÁNKOVÁ Simona (2001) 05. 100VZ 1:10,00
  11. 100M 1:25,00
  N - 25. 100Z 1:34,50
TOMANOVÁ Kateřina (2001) 03. 200P 3:15,40
  21. 100P 1:30,20
  27. 100PZ 1:21,80
VÁŇOVÁ Kateřina (2005) 01. 50Z 0:43,30
  07. 50P 0:53,60
  N - 17. 50M 0:49,90
  23. 50VZ 0:38,40
VELÍK Adam (2000) 26. 100Z 1:17,20
VOJTOVÁ Dominika (2003) 01. 50Z 0:51,50
  07. 50P 0:56,50
  23. 50VZ 0:48,30
ZELENKA Vincent (2004) 24. 50VZ 0:38,30

Mapa

   

Město Kralupy